Pavlíkovi Jagerovi ,jsme mohli přispět na intenzivní rehabilitace v Saremě….Hodně štěstí přejeme….
Z výtěžku loňského ročníku Charity Day, jsme také přispěli Pavle Dřevové na úpravu bezbariérové koupelny.. Pavlínka po opakovaných zdravotních problémech, skončila na vozíku. Držíme pěsti, ať jsi brzy zase na svých nožkách a tropíš hlouposti jako dřív Pavli… Jste holky obě skvělé….
Oldovi, Vojtovi a Davčovi Koláčkovým ,jsme díky Charity Day akcím , přispěli na operace Ulzibat, asistenční služby a rehabilitace…Děkujeme za vaše rozhodnutí pomáhat a těšíme se 18.9.2022 opět na viděnou.
Díky firmám Xfér a PIGIFIN, jsme mohli zaplatit zálohu na speciální vozík pro Pavlíka Sobotku. Pavlík vyrostl ve velkého muže a výroba na míru, podle jeho potřeb, je velkým oříškem…Přejeme Ti Pavli, spoustu krásných kilometrů a sjetých akcí na něm…😇
Díky výtěžku Charity Day v Hruškách, jsme podpořili šest klientů Ligy vozíčkářů, včetně Filipa Weinhöfera, proplacením rehabilitací v jejich centru…Děkujeme za vás a těšíme se na příští akci 18.9.2022 v Šaraticích.
Díky výtěžku z loňské akce Charity Day v Hruškách, se pomalu rozšiřuje počet rodin, kterým díky vám, můžeme pomáhat…Po té letošní akci, konané 18.9.2022 v Šaraticích, věřím, že se opět posuneme k vyšším číslům obdarovaných.. Děkujeme..
Mladému muži Romanovi Fučíkovi, jsme díky vám mohli pořídit tablet, který je pro něj spojením se světem. Používá jej na komunikaci, hry i učení. Též se podařilo přispět na opravu speciálně upraveného auta, které je důležité pro Romčovu přepravu, jelikož se pohybuje na vozíku.
Janičce Sedlačkové byla možnost opakovaně zaplatit pobyt ve stacionáři. Je ráda ve společnosti podobných lidí, ve stacionáři s ní cvičí, v létě jezdí na hipoterapii, která ji pomáhá trénovat stabilitu těla a uvolňovat.
Kamilka Petruchová, mladá dáma, která statečně bojuje mimo jiné s epilepsií. Má ráda tenis, vlaky a život celkově. Pravidelně, poctivě cvičí a my máme radost, že jsme na její rehabilitace mohli přispět.
Dominika Janečková navštěvuje společně s Janou Sedlačkovou , holkama Jasparovýma, Luckou Kamenskou a Ajkou Pospíšilovou, stacionář DOMINO.
Filipovi Železnému, kterého jsme poznali přímo na naší akci Charity Day v Hruškách, jsme přispěli na speciální postel, vyrobenou přímo dle jeho potřeb.
Lucka Kamenská, další mladá dáma, kterou známe již spoustu let, ještě ze speciální školy na Kamenomlýnské ulici. Její příběh si můžete přečíst na https://www.spolecnoucestou.cz/pribehy/. A my ji díky vám proplatili opakovaně stacionář, který ráda navštěvuje.
V sobotu 5. 10. 2019 na úžasném koncertě pro Jeníka Dostála v Hrušovanech u Brna, jsme i my mohli díky Charity Day přispět Jeníkovi na rehabilitace. Hodně štěstí přejeme celé rodince…
S velkou radostí oznamujeme, že jsme počátkem října 2019, díky Charity Day Těšany a vám všem, mohli přispět Pavlíkovi Procházkovi na doplatek elektrického vozíku. Nový dostane v nejbližší době. Zatím všem děkuje ze své starší vytuněné káry, za podporu. Miláček ukecanej…
Došlo nám poděkování od maminky Lucinky, Aničky a Terezky Zachových. Díky vám a výtěžku z Charity Day Těšany jsme jim začátkem září 2019, mohli zakoupit sušičku prádla. Tato je pro rodinu dost potřebná, protože jedna z holčiček je zdravotně znevýhodněná, díky tomu maminka nemůže chodit do práce a je na holky sama. Máme radost, že jsme někomu zase udělali malou radost. A počátkem října jsme proplatili zimní pneumatiky, protože auto je nezbytné na každodenní přepravu handicapované berušky do školy.
Další komu jsme přispěli v srpnu 2019 díky Charity Day na rehabilitaci je Radimek Kryštof. Pěkný dárek k narozeninám… Hodně štěstí Radi!
I našemu kamarádovi Adamovi Radkovi jsme mohli na začátku prázdnin díky Charity Day Těšany přispět na nový vozík, když ze starého vyrostl. Aďo ať se Ti krásně jezdí…
A díky krásnému propojení akcí Charity Day a Charity Jam jsme podpořili Michálka, Julinku, Anetku, Leontýnku a sestry Andrejku a Janičku na jubilejním desátém ročníku Charity Jam v Brumově Bylnici, který se konal v červencových svátečních dnech…
Máme velkou radost, že jsme díky Charity Day Těšany, mohli přispět začátkem července 2019 na rehabilitace mamince Lence a chlapečkovi Milánkovi Řezáčovým. Osud si s nimi nepěkně zahrál a po těžké autonehodě jsou pro ně rehabilitace hodně potřebné… Přejeme jim spoustu sil a štěstí…
Dalším z dětí, kterému jsme doplatili vozík a průběžně budeme přispívat na asistenci je Tomášek Doubrava. Dlouholetý kamarád na dálku, kterého známe pár let. Původně měl dojet na předání šeku na akci Charity Day Těšany, z rodinných důvodů setkání nevyšlo. Ale to nezabrání pomáhat díky dobrým lidem kolem i takto. Tomášek díky naší podpoře od června až do září měl hrazenou asistenci ve škole a část doplatku na vozík…
Díky výtěžku z jarní akce Charity Day Těšany jsme podpořili i rodinu Marka Petružálka, který je po nehodě ve vigilním komatu, doplacením vozíku v měsíci srpnu 2019.
Letní tábor pro dvojčata Jasparovy a odlehčovací pobyt s asistenty jsme též uhradili z peněz získaných v rámci akce Charity Day Těšany. Byly mezi prvními vlaštovkami, kterým naše organizace přispěla. Holky krátce po narození podstoupily onkologickou léčbu očí, která jim způsobila následující komplikace…