Letní kino v Těšanech

Slavnostem tradičně předchází letní kino.

Přijďte od pondělí 2. 9. do čtvrtka 5. 9. na nové české filmy na fotbalové hřiště do Těšan.
Začínáme promítat
vždy od 19:50 hod., ale areál s občerstvením otevíráme již od 18:00.
Vstupné do kina je dobrovolné! Výtěžek akce bude věnován na Konto Bariéry.
V rámci promítání budou k vidění také filmové záznamy z dění v obci.

Plakát ke stažení

 

Pondělí 2. 9.

Po čem muži touží

Komedie

Na začátku je Karel (Jiří Langmajer), šovinista a cynik, šéfredaktor Playboye, který právě přišel o práci, a život ho vůbec tak nějak štve. Navíc má pocit, že “ženský” to mají ve všem jednodušší. Těžkosti jde zapít a z kocoviny se ráno probouzí coby Karla (Anna Polívková)… Situační komedie režiséra Rudolfa Havlíka a spisovatelky Radky Třeštíkové.

více o filmu na ČSFD

Úterý 3. 9.

Čertí brko

Pohádka

Jak vypadá peklo? Jako úřad! Každý hřích je zaevidován, pobočky na celém světě fungují – pokud se do jejich chodu nepokouší zasáhnout mladý vynálezce Bonifác. Je čas poslat ho do terénu, aby zjistil, zač je v Pervidlích hřích.

více o filmu na ČSFD

Středa 4. 9.

Hastrman

Romantický / Thriller

Adaptace ceněné knihy Miloše Urbana sleduje návrat nevyzpytatelného barona na své rodné panství, kde následně místo nalezení klidu čelí zapovězeným pokušením. I on sám ovšem představuje nebezpečí pro své poddané – skrývá totiž nadpřirozené, nelidské tajemství. Přinese baron svému kraji spásu, nebo zkázu?

více o filmu na ČSFD

Čtvrtek 5. 9.

Chata na prodej

Komedie / Drama

Rodiče se rozhodnou prodat starou rodinnou chatu, pro kterou už nemají využití. Těsně před podpisem smlouvy si ale matka usmyslí, že se tu všichni musí ještě jednou naposledy potkat. Začíná víkend, na který nikdo z nich nezapomene. Komedie režiséra Tomáše Pavlíčka je inspirována jeho vlastní rodinou.

více o filmu na ČSFD